Boykot EdeLim Lütfen..

!!!!!!!!!!

COCA COLA NIN SAHIBI, CNN DE YAPTIGI AÇIKLAMA ILE TEMMUZ AYININ TÜM GELIRINI VE BUNDAN SONRAKI AYLARIN KAR PAYLARINI ISRAIL DONANMASINA DEVRETTIGINI AÇIKLADI!

Coca cola yine devrede!!.

Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca-Cola, sanki Amerikanın en çok vergi veren, Amerika'yı giriştiği tüm terör olaylarında destekleyen, Irak'ta, Afganistan'da, Filistin'de ve dünyanın heryerinde masumlara yönelik saldırıların mali destekçisi değilmiş gibi,

Asla Unutma!

 • Müslüman Kanı ve Coca Cola!
 • Kola(cola) denilince genel kültür babında söyleyecek olursam; “Serinlemek amacıyla içilen bir içecektir” diyebilirim. Ülkemizde kola denilince akla halkla özdeşen hatta dini bayramlarımızda dahi sofraları süsleyen bir marka coca cola gelmektedir. O kadar bağdaşmışız ki yerli malı gibi karşımızda durmaktadır! Küçük büyük bütün marketlerde ve hatta köşe başı küçük dükkan, büfelerde; sonra lokanta gibi aklınıza gelebilecek meşrubatın tüketildiği her işletmede artık coca cola görmemek imkansız oldu. Coca cola dünya markası olmasından dolayı sermaye sıkıntısı olmadığından reklam ve tanıtım işlerinde aktif olarak rolünü son derece profesyonel olarak oynamaktadır. Tabii birde promosyon özelliğini eklersek Coca cola’nın birçok işletmede etkili olmaması için bir neden kalmıyor. Sonuç+Hedef = her halükarda SÖMÜRMEKTEDİR!
 • Bu yazımda Coca cola’nın nasıl bir küresel güç markası olduğunu ve ülkelerde yaptırım gücünü nasıl uyguladığına şahit olacaksınız. En önemlisi İslam alemiyle nasıl dalga geçtiğini ve siyonizmin baş maşalarından birinin Coca cola olduğunu anlayacaksınız. Filistin’de yaşananlar gibi Müslüman insanlarımıza sıkılan  kurşunlarda Coca cola desteğini yazının sonundaki resimlerde göreceksiniz; Göreceğiniz diğer bir kare ise İsrail askerlerinin masum silahsız Müslüman insanları nasıl katlettiği. Coca cola içen vatandaş sana sesleniyorum; bu sıkılan kurşunlarda senin verdiğin paralarında katkısı var. Hiç haberin olmasa da bu vebale sende ortaksın.. Bu yazıyı okuduktan sonrada umarım bilerek ortak olmazsın!
 •             Coca cola’nın biraz tarihçesine değinecek olursak şöyle başlayalım; 1886 yıllarında ABD’nin Atlanta kentinde formülü geliştirilip icat edilen coca cola ilk olarak o şehirdeki küçük bir ecza dükkanında sodalı içecek olarak satılmaya başlanmıştır. Meyan kökünden ve içerisinde birçok yabacı uyuşturucu niteliğindeki maddeden barındıran sıvı gazlı bir içecek olarak piyasaya sunulmuştur. Uyuşturucu maddeler barındırdığını şöyle de anlayabilirsiniz; sigara, alkol, uyuşturucu, esrar v.b gibi maddeler insanda bağımlılık yapar dimi, coca cola içenlere de baktığınızda aynı etkileri görmekteyiz. Coca cola tiryakisi olmuş kişiler ondan başka bir kola içemezler ve kolanın tadından dahi coca cola olup olmadığını anlarlar… Ayrıca coca cola’nın içerisinde nefes alıp verirken vücudumuzdan atmaya çalıştığımız karbondioksit aşırı derecede bulunmaktadır. Ondandır ya 2001 yılında Delhi Üniversitesinde bir gençlik partisinde en fazla coca colayı kim içecek yarışmasında sekiz litre coca cola içen bir genç on dakika içerisinde onlarca kişinin gözleri önünde aniden fenalaşıp ölmesi neden oldu acaba? Çünkü çok fazla  karbondioksit almıştı kanında   yeterli oksijen  yoktu. Coca cola’yla ilgili diğer bir gelişme ise şöyle; Belçika’da Sağlık Bakanı Luc Van Den Bossche coca cola'nın şişe veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilmesini emrettiğini ve Bakanlığın, coca cola ürünlerini içen kişilerde ciddi zehirlenmeler görüldüğünü belirterek, coca-cola'nın içinde, kandaki alyuvarların erimesine neden ve kansızlığa yol açan 'hemolyse' maddesinin bulunduğunu açıkladığını... Ayrıca coca cola içenlerde kanser olma riskinin daha fazla olduğunu, kansorojen maddeler içerdiğini bilmemizde faydamıza olacaktır.
 • Coca cola’yla ilgili şöyle bir gerçekte vardır ki coca cola özel bir şirket malı değil de sanki ABD’nin resmi devlet ürünü olarak pazarlanmaktadır. Bu bağlamda Roger Garaudy’ın kitabında yazdığı şu bilgiyi vermek sizi daha da aydınlatabilir; “Epey zaman önce bir İslâm ülkesindeydim. Sudan’da idim. O zamanlar Hasan Turabi Sudan’ın ilham kaynağı idi. Bana soğuk içecekler ikram ediyordu ve arasında Coca Cola da vardı. Kendisine, ‘Affedersiniz Turabi, bunun burada bulunması beni çok şaşırttı’ dedim. Turabi bana, ‘Ben de sizin gibi düşünüyorum. Fakat Coca Cola’yı yasaklatmak istediğimde -coca cola özel bir şirketin ürünü olmasına rağmen-, Amerikan hükümeti bana, “Bunun ithalatını yasaklarsanız, araçlarınızın yedek parçaları size verilmeyecektir” tehdidinde bulundu’ dedi.” (Amerikan Efsanesi - ABD’nin Dünyayı Yönetme Felsefesi, Roger Garaudy, Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları 2002) Emperyalizme karşıt olan sivil toplum dernekleri size sesleniyorum listenize artık Coca Cola'yı almanız lazım! Bu arada küçük bir not; Coca cola'nın gerçek sahipleri(hissedarları) Yahudi para bankerlerinden oluşmaktadır.
 • Görüldüğü üzere Coca cola=ABD. Diğer bir yandan da şöyle bir gerçekte vardır ki ABD=İsrail. Neredeyse gelmiş geçmiş bütün ABD başkanlarının mason olduğunu da düşünürsek ABD ile İsrail arasındaki ilişkileri daha net anlayabilirsiniz. Küresel güçlerin en baştaki piramit ucu üçgeni ABD, İsrail ve İngiltere üçlüsündeki devletlerin yönetimi de Yahudiler ve Siyonist güçler tarafından şekillendirilmektedir. Bugün İsrail’in İslam alemine karşı açtığı savaş ortadadır. Çilekeş Filistin halkına uyguladığı zulüm ve katliamlar sayesinde İslam alemine olan bütün kinlerini gösteren bir İsrail devletidir! Coca cola firmasının karının geçtiğimiz aylardan birinde % 50 sinin İsrail Ordusuna aktarıldığını ve 2006 Mayıs ayı gelirinin tamamını İsrail hükümetine aktardığını açıklamasını da göz önüne alırsak içtiğiniz bu sıvı içeceğin aslında parayla satılan Müslüman Kanı olduğunu idrak edebilirsiniz..  Filistin için içimiz kan ağlamakta ama elden bir şey gelmiyor, Allah’a şikayet etmekten başka!
 • Dünyada en çok coca cola sevenlerin Müslümanlar olduğu gerçeği de ayrı bir acı gerçektir. Bu gerçekten, şu gerçeği de çıkarabiliriz Müslüman ülkelerinin yönetiminin ABD kontrolünde ve tam olmasada yüzelsel olarak ABD sömürgesinde olduğu gerçeği! Sömürülen ülkeler sıralamasında sanırım ülkemizde listenin başlarında gelir! Bu kadar gerçeği ile Müslüman bir ülkenin yönetimi coca cola’yı halen neden sattırır mantığım almaz ama ABD faktörünü hatırladığım zaman mantıkta kifayetsiz kalıyor! Ayrıca coca cola’nın tüm İslam alemine karşı gizli sinsi düşmanlığını kendi logosunun gerçek manasından da anlayabiliriz. Tersten okunan logonun resmi aşağıdadır. La Mohammed, La Mecca Türkçesi ise “Muhammed yok, Mekke yok” anlamına gelmektedir. Bütün gerçekler gözler önünde olmasına rağmen devlet olarak hiçbir tepki gösteremememiz ise ayrı bir üzücü durumdur. Bir de Müslüman bir ülke olarak… İsrail’in geçmişteki soyu olan İsrailoğulları’nın kalleşliklerini ansiklopedilerde ve tarih kitaplarında bulabilirsiniz. Yeni yüzyıldaki İsrail ise aynen atalarında olduğu gibi kalleşlikte ve şeytanlıkta bir numara olduklarını tüm dünyaya bağıra bağıra sesleniyorlar. Yüce Allah’ın lanetini alan tek kavim olan Yahudiler için Kuran-ı Kerimde birçok ayet bulunmaktadır ve o ayetlerden birinde şöyle denmektedir;
 • Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez. Mâide Süresi(51. Ayet)
 • Diğer bir ayette ise;
 • Sakın Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma. O sadece onlara gözlerin dehşetle dikilip kalacağı ve korkudan yerinden fırlayacağı bir güne kadar zaman tanımaktadır. İbrahim Suresi(42. Ayet)
 • Coca cola'nın şu an 200 den fazla ülkede satıldığını ve günde 1 milyar adetin üzerinde satıldığını göz önüne alırsak ne kadar büyük bir güç olduğunu kestirebiliriz. Herhangi bir ülkede veya bizim ülkemizde bu yazımın amacıyla eşdeğerdeki bir haberi yayınlayan gazete veya televizyon kanalına ne olabileceğini düşünemezsiniz. Çünkü bunu yapanlar coca cola gibi bir nimetten mahrum kalmış olurlar, amaçları para kazanmak olan gazete ve tv kanallarında bu cesaret hiç olmadı ve olamaz! Coca cola'nın stratejilerinden biri olsa gerek bulunduğu ülkenin halkla iletişimini kuran kanal veya gazeteleri üzerinde baskı kurmak ve bunun yanında reklam gibi maddi bir etkeni silah olarak kullanmak; çağımız insanının çoğunluğunun da yaşam amacının para olduğunu da düşünürsek coca cola'nın maddiyat mermili silahının ne kadar çok işe yaradığını anlayabilirsiniz...

  Coca cola'nın başkanının ağzından şu şekilde cümleler çıkıyordu; "Ben 20 yıldan bu yana Türkiye’ye dört defa geldim. Bunların üçünde turist gibi çeşitli yerleri gezdim. Bu ülkeye hep güvendim ve haklı çıktım." Evet gezip iyi gözlemlemiş olacak ki bu ülke insanının ne kadar saf ve temiz olduğunu anlamış! Çantada keklik olduğunu anlamış!
  Ancak verdiği asıl çarpıcı örnek başka: "Arap ve İslam dünyasında coca cola’ya karşı tepki daha çok Filistin meselesinden dolayı çıktı. Ama burada ilginç bir çelişki var. Bugün Filistin’deki tek fabrika yatırımı coca cola'nınki. Bu nedenle belki de en büyük pazar payına sahip olduğumuz yer Filistin. Filistinlilerin coca cola’yla bir sorunu yok."

  (
  Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ün yazısından alınmıştır)
   
 • Coca cola tamamiyle Siyonist güçlerin özellikle Müslüman pazarına sunduğu Siyonizm şekerli içeceğidir! Siyonist güçlerin amaçları belli; coca cola üzerinden Müslümanları kendi paralarıyla vurmak! Filistin'de, Lübnan'da bunu yapmıyorlar mı? Evet, sonuna kadar hem de daha fazla ileriye giderek bebek kanı akıtarak bunu çok iyi yapıyorlar!
 • Müslüman Türk milletine buradan sesleniyorum; İçmeyin, içirtmeyin.. Kendini sadece Müslüman veya sadece Türk veya Müslüman Türk ne olarak bilirsen bil; verdiğiniz paralar ile satın aldığınız içeceklerle kurşunlar ve bombalar olarak geri dönebilecek liralar ile bir Müslüman'ı canından, evinden edebileceğinizi unutmayın!
 • Yemeyin, yedirtmeyin; İsrail ve Yahudi ürünlerini aldığınızda şu aşağıdaki resimler aklınıza gelsin...
 •  
 • Ülkemizde satılan coca cola ürünü veya iştiraki olan diğer içecek isimleri de şöyledir; Coca-Cola, Fanta, Pepsi, 7 Gün, Elvan, Turkuaz, Fruko, Sprit, Schweppes, Cappy meyve suyu.. Diğer Yahudi ve Yahudi iştiraki olan firma ürünlerinin listesini görmek için tıklayınız..
 • Bizi zihinde tutabilecek yegane kuvvet İslamiyet'tir. Biz canlı, kuvvetli bir milletiz. Yalnız ulu dinimize sadık kalmamız şarttır. (II. Abdülhamit Han)
 • Kola veya coca cola içmek için halen bir nedeniniz varmı?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !